PRZEMYSŁOWE POWŁOKI ANTYGRAFFITI

Jak wygląda zabezpieczanie powłokami antygraffiti

123

Powłoki antygraffiti to nowoczesne środki, które zabezpieczają różnego rodzaju powierzchnie, gwarantując wysoką skuteczność działania. Do najważniejszych korzyści wynikających z ich stosowania, należy ochrona przed niechcianymi napisami, ograniczenie kosztów związanych z usuwaniem graffiti oraz przyśpieszenie niezbędnej renowacji. Jak działają takie produkty i jak należy je aplikować, by były maksymalnie skuteczne?

Jak zabezpieczyć powierzchnię?

Użycie innowacyjnych środków antygraffiti rozpoczynamy zawsze od dobrania właściwego preparatu, który sprawdzi się, jako zabezpieczenie materiału, z którego wykonana jest elewacja. Dzięki nowoczesnej formule, aplikacja nie jest zadanie trudnym i czasochłonnym. Wymaga jednak odpowiednich narzędzi i wcześniejszego przygotowania powierzchni, w tym osuszenia jej i oczyszczenia. Najskuteczniejszą metodą nakładania powłoki antygraffiti jest metoda natryskowa, pozwalająca na dotarcie do trudnodostępnych zakamarków, która sprawdzi się nawet w przypadku mocno porowatego materiału.

Nowoczesne środki zabezpieczające

Środki zabezpieczające budynek przed graffiti są skuteczne, ponieważ działają, jak izolacja i nie pozwalają na wiązanie się farby ze strukturą powierzchni. Dzięki temu jej usunięcie jest znacznie łatwiejsze, a niechciany napis lub rysunek możemy szybko zniwelować, stosując jedną z wybranych metod m.in. wodę pod ciśnieniem, połączoną z odpowiednim środkiem czyszczącym. W zależności od tego, jakie są nasze potrzeby, możemy zdecydować się na tzw. środki trwałe lub nietrwałe. Warto jednak pamiętać, że wszystkie dostępne w naszym asortymencie produkty to kompozycje oparte na bazie bardzo skutecznych substancji, takich jak mikrowosk, czy silikony. Ich trwałość i skuteczność zapewniają nam długi okres ochrony i ułatwiają dbanie o stan i wygląd budynku. Dodatkową zaletą powłoki antygraffiti jest zabezpieczanie przed wilgocią, promieniami UV, czynnikami atmosferycznymi oraz - co bardzo ważne - przed zabrudzeniami, takimi jak kurz i pył.

 

123