PRZEMYSŁOWE POWŁOKI ANTYGRAFFITI

seoadmin - blog

Czym usunąć graffiti - skuteczne i trwałe sposoby

123

Graffiti - dla jednych cecha charakterystyczna dużych miast, a nawet element sztuki; dla innych przykład niszczenia budynków. Niezależnie od krążących opinii, niektóre z pojawiających się rysunków wpływają negatywnie na wygląd ulic.

Jak włodarze miast radzą sobie z bohomazami na ścianach?

123

Niechciane graffiti jest zmorą wielkich miast. Wandale są w nich bardziej anonimowi, łatwiej też znaleźć duże, płaskie powierzchnie, na których można „tworzyć” bez ryzyka bycia przyłapanym.

Problemy blokowisk: graffiti

123

Niechciane graffiti to ogromny problem dla zarządców osiedli mieszkaniowych. Na ścianach blokowisk nie raz pojawiają się nie tylko bohomazy, bez żadnej wartości artystycznej, ale też wulgarne wyrazy czy obrazy.

Rodzaje powłok antygraffiti

123

Właściciele i zarządcy budynków i infrastruktury miejskiej często borykają się z problemem grafficiarzy. „Ozdabiają” oni ściany blokowisk, filary mostów i budynki gospodarcze dziełami o wątpliwym poziomie.

Problemy z usuwaniem graffiti

Umiejętność tworzenia ładnego graffiti to wielki dar. Posługiwanie się farbą w spreju nie jest łatwe, w dodatku gdy chcemy namalować obraz na dużej powierzchni.

Jak uchronić się przed niechcianym graffiti?

Wandale, mianujący się grafficiarzami, są zmorą wielu okolic. Malunki, które tworzą, mają niewiele wspólnego ze sztuką na wysokim poziomie, w dodatku powstają na nienależących do nich powierzchniach.

Strony