PRZEMYSŁOWE POWŁOKI ANTYGRAFFITI

Kolorystyka powłoki antygraffiti KTX 07

Poniżej przedstawiamy standardowe wzory kolorów wg. wzornika RAL najczęściej stosowane w branży przemysłowej w jakich produkujemy na zamówienie powłokę antygraffiti KTX 07. Inne kolory nie ujęte w zestawieniu możemy również wyprodukować, po opracowaniu danego koloru przez nasze labolatorium. Powłoka antygraffiti KTX 07 w wersji barwionej będąca powłoką specjalną do ochrony powierzchniowej betonu przed graffiti jest równocześnie powłoką antykorozyjną, która dodatkowo posiada specjalne właściwości chroniące przed grafffiti i spełnia wymagania stawiane powłokom ochronnym, jak i wymaganiom stawianym w stosunku do wyrobów przeznaczonych do ochrony powierzchniowej betonu przed graffiti.

7047

szary mleczny

7032

szary beżowy

7046

szary ciemniejszy

7030

szary kamienny

7045

szary

9005

czarny głęboki

7044

szary jedwabisty

9003

biały sygnałowy

7040

popielaty pirytowy

9002

biały karpacki

7035

szary jasny

   

Powłoka w kolorze na podłożu tworzy efekt matu/pólmatu, który może być bardziej lub mniej widoczny w zależności od faktury podłoża. Percepcja barwy może zależeć od rodzaju i koloru powierzchni, kąta padania światła, jego temperatury barwowej, nasłonecznienia, zachmurzenia i pory dnia.
UWAGA: niezależnie od oświetlenia, faktyczny kolor powłoki może nieznacznie różnić się od wzornika RAL. Możliwe są też niewielkie różnice między poszczególnymi partiami wyrobów.
Aby upewnić się, że dany kolor jest odpowiedni, należy skorzystać z drukowanego wzornika RAL lub z próbki danej powłoki naniesionej na docelowe podłoże.