PRZEMYSŁOWE POWŁOKI ANTYGRAFFITI

Dostawca powłok antygraffiti – o firmie

PHSC Chemicals Sp. z o.o. istnieje na rynku producentów chemii profesjonalnej ponad 13 lat. Doświadczenie firmy oraz skrupulatnie prowadzone badania, zadecydowały o tym, że nasze produkty to preparaty antygraffiti najwyższej jakości.

Od wielu lat jesteśmy jednym z głównych producentów i dostawców powłok antygraffiti, między innymi do budownictwa inżynieryjnego. Zaopatrujemy wiele firm budowlanych w Polsce i za granicą.

Oferujemy nowoczesne, sprawdzone i skuteczne powłoki Systemu Antygraffiti Professional Zabezpieczenia antygraffiti, które tworzymy, znajdują szerokie zastosowanie. Użyte zostały do ochrony wielu różnorodnych obiektów Produkujemy kilka rodzajów systemów antygraffiti, które mogą zapewnić czasową lub stałą ochronę. Każde z tych rozwiązań posiada swoje unikalne zalety i jest przeznaczone do zabezpieczania powierzchni wykonanych z innych materiałów budowlanych. Do zmywania graffiti z ekranów akustycznych oraz innych obiektów pokrytych obrazami znakomicie sprawdzi się nasz produkt do usuwania graffiti (antygraffitti). Rozwiązania technologiczne wykorzystane w procesie jego produkcji sprawiają, że jest w pełni nieinwazyjny dla czyszczonej powierzchni.

Po wielu latach obecności na rynku budowlanym pozyskaliśmy opinię rzetelnej i kompetentnej firmy. Zaufały nam liczne firmy cieszące się na rynku polskim dużym uznaniem.

Spośród wielu preparatów chemicznych przeznaczonych do impregnowania elewacji, zmywania graffiti  i ochrony przed plakatami, oferowanych na rynku budowlanym, nasze preparaty  pozostają bezkonkurencyjne - reprezentują sprawdzoną technologię potwierdzoną różnymi certyfikatami, badaniami, opiniami oraz referencjami.