PRZEMYSŁOWE POWŁOKI ANTYGRAFFITI

Systemy antygraffiti – Technologia

Proponujemy tym wszystkim z Państwa, którym nie odpowiadają ściany zanieczyszczone napisami nabazgranymi sprayem lub „przyozdobione” dziełami samozwańczych artystów, skuteczne rozwiązanie do walki z aktami wandalizmu tego rodzaju. W naszym asortymencie znajdziecie technologię usuwania graffiti z elewacji i zabezpieczania powierzchni przed wnikaniem lakierów i farb w strukturę elewacji.

Nasza firma jest wiodącym producentem powłok antygraffiti oraz zmywaczy do farb graffiti.

Oferujemy technologię w postaci doskonałych środków do usuwania farby. Nasze preparaty  pozwalają na usuwanie graffiti z wszelkiego rodzaju powierzchni takich jak marmur, piaskowiec, klinkier, tynk, beton, szkło, poliwęglan, skóra, stal, drewno, powłoki lakiernicze.

Technologia Antygraffiti System Professional zastosowana w naszych preparatach do usuwania farby unika rozwiązań wymagających stosowania zabiegów inwazyjnych i agresywnych; nie propaguje metody erozyjnej, jak piaskowanie; oferuje natomiast sprawdzone zmywacze serii KT.

Powłoki ochronne trwałe i tracone Antygraffiti System Professional przy ich właściwym doborze i aplikacji gwarantują usunięcie graffiti przy użyciu wody pod wysokim ciśnieniem, lub z użyciem specjalnych zmywaczy chemicznych.

Używane przez nas preparaty chemiczne ulegają całkowitej biodegradacji, a od 2010 r. produkowane są wyłącznie przez naszą firmę i spełniają wszelkie wymogi dotyczące ochrony środowiska.

Nasze powłoki antygraffiti KTX 05 oraz KTX 07, KTX 30 uzyskały Aprobatę Techniczną IBDiM Nr AT/2013-02-2991, Nr AT/2014-02-3069,

Teraz, kiedy już poznaliście Państwo nasze profesjonalne preparaty i stosowaną przez nas technologię, nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić państwa do korzystania z naszej oferty.

Świadcząc usługi na naszych preparatach, realizacja Państwa zleceń będzie z pewnością przebiegała sprawnie, fachowo i na wysokim poziomie jakości.